У Києві відбудеться виставка-конкурс дитячого малюнка "Мости дружби"

3 червня в Арт-центрі Я.Гретера в рамках Міжнародного проекту "Дні культури України в Палестині" відбудеться виставка дитячого малюнка "Мости дружби".

Участь у виставці-конкурсі візьмуть діти українських шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу, віком від 10 до 14 років, які впродовж місяця малювали картини на теми: "Щасливе дитинство", "Культурна спадщина моєї країни".

Методом онлайн-голосування журі відбере 100 робіт, які будуть представлені в Арт-центрі Я.Гретера, а також на спільній виставці малюнків українських і палестинських дітей в рамках проекту "Дні культури України в Палестині", який відбудеться в червні 2014 року в місті Віфлеємі. Також під час виставки "Мости дружби" журі відбере 10 найкращих малюнків, які отримають цінні призи, а всі 100 учасників - дипломи про участь та пам'ятні подарунки від організаторів.
Виставка проводиться з метою формування дитячого бачення на такі цінності, як дружба та мир, культурна спадщина країни, повага один до одного, солідарність та толерантність.

В програмі: онлайн-телеміст українських та палестинських дітей, перформанс від студії-театру «Біла ворона», а впродовж всієї виставки два молодих українських художника будуть малювати картини на тему миру, одну з яких організатори подарують Послу Палестини в Україні, а іншу відвезуть в Палестину в якості подарунка Міністру культури.

Також на виставці будуть представлені роботи всеукраїнського конкурсу юних художників "Талант.арт" на тему "Мій улюблений сюжет у творчості Т. Г. Шевченка", в рамках мистецького проекту "Folk Ukraine".

Організатори: Міжнародний Фонд культурного співробітництва (голова В.Литовченко) та Міжнародний благодійний фонд Хороших справ (президент Н.Колісник) за підтримки Посольства Палестини в Україні, Міністерства культури Палестини та Міністерства культури України.

Почесний Голова журі - Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Касем Аль-Асаад. Голова журі - український художник палестинського походження Джамаль Бадван, який увійшов до Книги рекордів Гіннеса як автор найбільшої картини в світі.

Ведучі заходу – Тетяна Гончарова та Олександр Вишневський. На захід запрошені представники ділової, політичної та бізнес-еліти, представники неурядових громадських організацій, а також зірки кіно- і шоу-бізнесу України.

Виставка відбудеться 3 червня в приміщенні Арт-центру Я.Гретера: м.Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6.
Час: 16:00

http://www.unn.com.ua

Фото: http://sokolnikova.my1.ru