Прес-конференція присвячена 14-ій Церемонії "Коронації слова"!

28 травня 2014 року о 16:00 у ресторації “Теракота”  (готель “Прем’єр Палац”) відбулася літературна подія - прес-конференція з нагоди проведення
14-ої Церемонії нагородження “Коронація слова”.

Оголошено програму найавторитетнішої літературної премії, успіхи за минулий рік, план розбудови конкурсу, озвучено теми, актуальні серед цьогорічних учасників конкурсу, важливі питання розвитку українського кіно, пісні, вистави.

І звісно чільне місце на прес-кнференції зайняв фільм “Гніздо горлиці”, який знімається українською студією “Продюсерський центр “Інсайт медіа” за сценарієм чернівецького автора, дипломанта літературного конкурсу “Коронація слова” Василя Мельника.

У фільмі знімаються відомі Українські актори - Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан, Ірма Вітовська, а також зовсім молоді ще актори - Олександра Сизоненко і Максим Канюка.
Режисер фільму - Тарас Ткаченко, оператор-постановник - Олександр Земляний, художник-постановник - Ігор Філіпов, продюсер - Володимир Філіпов.
Фільм планується до широкого кінотеатрального показу. Не виключено, що буде зроблено також більш розгорнуту телевізійну версію.

Анна Заклецька - голова журі у номінації "Пісенна лірика для дітей": "Сьогодні ми розпочали прес-конференцію з виконання гімну. Ще донедавна це сприйнялось би дивно. Сьогодні це сприймається нормально, хоч ціна цій національній ідентичності і гордості дуже висока. В Америці та Великобританії учні шкіл щодня починають навчання з виконання гімну. Жодної тіні сумніву чи сорому - всі пишаються своєю державою, і виконання гімну - це норма, що є актуальною завжди. Чи будуть наші сучасні діти та прийдешні покоління пишатися Україною, та з гордістю виконувати свій гімн - має прямий зв'язок із наявністю в Україні конкурсу "Коронація Слова", та, зокрема, з наявністю номінації "Пісенна лірика для дітей". Я це стверджую авторитетно, як психолог, зокрема, дитячий. Формування цінностей починається з утроби матері, з молока мами, з дитячих книжок, казок, колискових... Якісні українські вірші та пісні - рідкість на нашому ринку. А їхня роль - надважлива. Завдяки Коронації ця "дірка" може бути закрита. Дитяча номінація традиційно представлена великою кількістю якісних авторів та творів. Традиційно є твори, що не відповідають критеріям номінації, а це свідчить про те, що номінація має перспективи до розгалуження на "краща колискова", "казка", "абетка"".

Найпрестижніша. Найавторитетніша. Літературна премія України “Коронація слова” 5 червня 2014 о 17.00 оголосить володарів та корифеїв слова на 14-ій Церемонії нагородження. Історія діятиметься в Центральному будинку Збройних сил України за адресою: вул. Грушевсього, 30/1. 

Спікери прес-конференції:
Юрій Логуш - засновник конкурсу “Коронація слова”, президент Київської школи економіки, радник Міністра економіки
Тетяна Логуш - засновниця конкурсу “Коронація слова”, президент МБФ “Мистецька скарбниця”
Тарас Ткаченко - член журі у номінації “Кіносценарії”, режисер
Римма Зюбіна - актриса, лауреат театральних фестивалів
Андрій Кокотюха - письменник, автор Спецвідзнаки “Золотий пістоль”
Олег Сірий - член журі у номінації "Пісенна лірика", виконавець, продюсер 
Ірина Савченко - член журі у номінації "П'єси"
Анна Заклецька - голова журі у номінації "Пісенна лірика для дітей"
Яніна Соколова - член журі у номінації “Кіносценарії”, ведуча “5 каналу”
Денис Замрій - член журі у номінації “Кіносценарії”, відомий сценарист
Катерина Шоломицька - член журі у номінації “Пісенна лірика для дітей”, ведуча “ICTV”

https://www.facebook.com