"1+1" створив сайт на підтримку режисера Олега Сенцова

"1+1" запускає сайт на підтримку українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно утримують в московській в'язниці Лефортово.

Таким чином, канал розпочинає акцію на підтримку Олега, і закликає всіх активних і небайдужих людей з України та Росії приєднається. 

Канал також закликає поширювати інформацію, щоб максимально залучити увагу громадськості до цієї ситуації. Для початку - підтримавши створену сторінку і розмістив інформацію в соціальних мережах з хештегом # savegoodguys.

Крім того, "1 +1" створює спецвипуск програми "Аргумент кіно: Врятувати Олега Сенцова!". Де покаже його дебютний повнометражний фільм "Гамер". У ефір програма вийде в неділю 8 червня.

У гостьовій студії програми відомі діячі кіно виступлять з заявами в підтримку Олега . Серед них: Сергій Тримбач - голова національної спілки кінематографістів, Ярослав Пілунський - кінорежисер, Артем Мостовий - звукорежисер, який працював над його фільмом, а також Андрій Алферов - відомий кінокритик.

Нагадаємо, українського режисера та кінематографіста Олега Сенцова було затримано 11-го травня та співробітниками ФСБ та звинувачено у тероризмі. 

http://life.pravda.com.ua