Kонцерт-презентація аудіоальбому “Пам'яті Тараса Шевченка”

14 червня 2014 року у Будапешті пройшли урочисті заходи з відзначення 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка. В їх рамках в «Мармуровому залі» Угорського Радіо відбулося відкриття виставки українських художників Угорщини “Художня шевченкіана”, на якій свої роботи на шев¬чен-ківську тематику представили Петро Пуга, Любомир Борщ, Інна Баричева, Олександр Кабанов, Олександр Гембік та Олег Колосков.

Далі відбувся концерт-презентація аудіоальбому “Пам'яті Тараса Шевченка”, який видало Державне самоврядування українців Угорщини.

У концерті взяли участь відомі угорські актори: лауреат премій Кошута і Ясаї Геґедюш Д. Ґеза, Заслужений актор, лауреат премії Ясаї Лукач Шандор, лауреат премії Ясаї Кертийс Пийтер, лауреат премії Ясаї Урі Іштван, актор Ґараї Роберт, а також Академічний камерний хор “Cantus” з Ужгорода.

Заходи були організовані Державним самоврядуванням українців Угорщини за підтримки Самоврядування українців Ференцвароша, Товариства української культури в Угорщині, Центру української культури та документації та Посольства України в Угорщині.

Більше фото:http://www.ukrajinci.hu