Надія Савченко не розповіла терористам інформацію про кількість українських військових попри тиск (відео)

Терористи з буремного Сходу допитали українську жінку-офіцера Надію Савченко, але вона мужньо трималася і гідно відповідала на зухвалі питання. Бойовики прикували Савченко наручниками до залізної труби, а свій допит записали на відео.

Савченко розповіла, що приїхала на Схід добровольцем, аби захистити територіальну цілісність держави і мирних жителів від зовнішнього вторгнення Росії.

"Я давала присягу народові України захищати територіальну цілісність від зовнішнього вторгнення", - розповіла офіцер, відповідаючи на питання, з якою метою вона приїхала на Донбас.

Савченко визнала, що вона - штурман-оператор гелікоптеру Мі-24 і сказала бойовикам, що проти них виступає вся Україна, а точної кількості військових та бойових одиниць екстремістам не "здала". "Я на це не звертала уваги, а навіть якщо знала, не сказала б. Ви ж розумієте, для чого ця інформація? Для того, щоби знати супротивника", - впевнено відповіла жінка-офіцер.  Відео допиту на YouTube оприлюднив користувач aigu guillotine.  

Як повідомлялося раніше, у Донецьку волонтери Червоного Хреста пережили нещадні допити, роздягання та погрози терористів. 
 

Більше читайте тут: http://tsn.ua