У Коломиї поховали Степана Воробця, який написав кодекс честі розвідника (фото+відео)

У Коломиї поховали Степана Воробця, який написав кодекс честі розвідника (фото+відео)

23 червня у Коломиї похоронили загиблого у ході АТО командира розвідувальної роти штабного батальйону Степана Воробця. Провести в останню путь героя прийшли, близько, тисячі коломиян. Степан загинув поблизу Ямполя. Він повертався з бойового завдання і потрапив у засідку разом з побратимами. Куля влучила у бронежилет, проте життя хлопцю це не врятувало. Від отриманого поранення у груди, він помер.

Люди не могли стримати сліз, адже в небуття відійшов один з кращих синів України, справжній патріот своєї держави. Останній запис Степана у соцмережах: «Дякую тобі Боже, що я родився Українцем. Дякую тобі, що довірив мені почесну справу захищати Українську землю та Українську націю. Дякую за величну історію та славних предків наших. Дякую тобі, що не піддаюся смутку виконуючи обов’язок…За життя — на смерть, з Україною в серці!», інформує gk-press.if.ua.

Колега по службі покійного підполковник сухопутних військ Володимир Тимчук розповідає: «Я був безпосереднім викладачем Степана. Він все життя мріяв бути військовим розвідником. Це людина яка ставила перед собою ціль і йшла до неї. Ставлення до нього колективу можна охарактеризувати прислів’ям — за нього і в вогонь і в воду». Володимир Тимчук також розповідає, що Степан Воробець написав кодекс честі розвідника: «Найголовніша його теза «Твоя основна зброя — це твій розум». Цей кодекс використовують для ідеологічної підготовки в колективі», — додає пан Володимир.

Відео НТК

Мати загиблого воїна Ганна розповідає: «Мій син був патріот. Україну любив понад усе. Мені дуже гірко що його немає. Його всі любили, вся родина. Ми хотіли купити йому бронежилет але він нам сказав, що бронежилет має. Але сказав, що їм треба тепловізор. Ми збирали сину гроші. Зібрали 35 тисяч гривень, купили тепловізор але не встигли його передати, бо він загинув».

Похоронили загиблого героя України Степана Воробця на Алеї героїв у місті Коломия. Поблизу могили загиблого підполковника Тараса Сенюка.

Вікна
Коротке посилання на новину: http://visty.in.ua/~xYbXG