Біжутерія від Анни Чорної

Кожна жінка, дівчина у сучасному світі завжди намагається слідувати моді та мати якнайефектніший зовнішній вигляд. У цьому велику роль відіграють прикраси. Навіть сама Коко Шанель сказала: «Люди з гарним смаком носять біжутерію. Всім іншим доводиться носити золото».

Біжутерія з полімерної глини, на мою думку, є чи не найяскравішою та найкреативнішою. Майстрині вкладають всю душу в створення прикрас, адже це їхнє ім"я, їхній імідж, а якщо ще й співпадає з переконанням - можете бути певними, це прикраси, зроблені з любов'ю. Ручна робота тому і ціниться, щоце не є станок, і у вас, можна сказати, унікальна річ.
 
Як матеріал, полімерна глина (або пластика ще її називають) подібна звичайному пластиліну. Але для того, щоб вона стала твердою, вона проходить термообробку. Її можна як запікати в мікрохвильовці, так і варити в окропові. І зверху вироби покривають лаком (глянцевим чи матовим, залежно від вашого задуму). На мою думку, робити прикраси з пластики може хто-завгодно, потрібно тільки терпіння, натхнення, бажання та йти вперед за досвідом.
 
Для того, щоб замовити прикраси за Вашим дизайной, пишіть за адресою: achornayaa@gmail.com, Facebook: facebook.com/polimerclaybeauty