Наталя Федько — біографія

Наталя Володимирівна Федько народилася 5 грудня 1986 року в селищі Межова Дніпропетровської області. У 1998 році переїхала разом з батьками до Дніпропетровська. Закінчила Дніпропетровський національний університет (факультет української філології).

Казки та вірші пише з дитинства. З 14 років шліфує майстерність в  літературній студії «Лілея» при Дніпропетровській обласній організації НСПУ. Авторка 5-ти поетичних збірок – «Велич життя» (2004), «Зорепад серця» (2005), «Прощавай, срібна вежо!» (2006), «Пишу на пергаменті неба (2007) та «Дві долі грали дощ» (2008).

Переможниця обласних літературних конкурсів. Переможниця Всеукраїнського конкурсу-огляду за програмою «Нові імена України» (2007), обласного конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», присвяченого пам'яті Олени Теліги (2007).

Друкувалася в журналах «Бористен», «Січеслав», «Дзвін», колективних збірниках  та газетах.

У шкільні роки важливе місце у житті Наталі посідало малювання. Здебільшого вона малювала природу, зокрема - квіти і птахів. На початку 2021 року, після шістнадцятирічної паузи, Наталя повернулася до малювання. Зараз вона працює в жанрі наївного мистецтва.