Міжнародний фестиваль-конкурс «Майбутнє країни»

Міжнародний фестиваль-конкурс «Мистецький край – Закарпаття» в рамках МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

Термін проведення  фестивалю-конкурсу жовтень  2014р.

 Головна мета Міжнародного фестивалю – конкурсу «Мистецький край-Закарпаття»   - об’єднати талановитих людей не тільки з різних регіонів України, але й з різних країн світу, демонстрація творчих досягнень  художніх колективів і солістів, виявлення нових талановитих імен, підвищення рівня кваліфікації і  обмін досвідом, популяризація національної культури.

Головне завдання організаторів – сприяти культурному і естетичному вихованню дітей і молоді, виявлення нових талантів, пропаганда активних форм дозвілля,  створення атмосфери дружби і взаєморозуміння між учасниками і гостями фестивалю.

ЦЕ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД, ДО ЯКОГО ТАКОЖ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ УЧАСНИКИ РІЗНОГО ВІКУ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ І ДІТИ ПОЗБАВЛЕНІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ (ДІТИ-СИРОТИ , ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ І ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ), В РАМКАХ ПРОЕКТУ  «РІВНІ МОЖЛИВОСТІ!»

Номінації:
Вокал (академічний, народний, естрадний,хори );

Хореографія (народна,сучасна,класична та бальна);

інструментальний жанр;

театральний жанр ( художнє читання та аматорське мистецтво);

оригінальний та цирковий жанри;

образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість і дизайн;

театри мод;

фольклор

До складу міжнародного журі фестивалю входять провідні фахівці в області культури і мистецтва. Всі учасники нагороджуються дипломами, подарунками і пам’ятними призами.

Фестиваль припускає як колективну, так і сольну участь. Вік учасників від  4 років. Термін подання заявок до 25 вересня.

Деталі: http://www.majbutnje.com.ua/projects/show/19

http://www.grantua.com.ua