Мистецька агенція "Наш Формат" записала аудіокнигу для незрячих дітей

В аудіостудії мистецької агенції "Наш Формат" був проведений безкоштовний запис аудіокниги повісті-казки "Третій сніг" відомого дитячого письменника та поета Івана Андрусяка в рамках волонтерського благочинного проекту "Аудіокниги для людей із вадами зору".

Це вже восьма аудіокнига, яка побачила світ за час існування проекту з 2009 року. До цього були видані аудіозбірки поезій Богдана-Ігора Антонича, поетів доби розстріляного відродження, Пауля Целана, Леоніда Кисельова, роман Сергія Жадана "Ворошиловград" та інші.

Проект був заснований студентками Інституту Журналістики Університету ім.Шевченка Євгенією Вятчаніновою та Єлизаветою Олійник на кошти студентського гранту. Зараз проект існує на волонтерських засадах.

"Третій сніг" - перший дитячий твір, який був озвучений у проекті і виданий накладом 300 примірників. У казковій повісті про лісових мешканців Іван Андрусяк говорить із дітьми про сучасні проблеми: що робити, коли хтось нав'язує свою мову, поводиться агресивно, або як допомогти другові, який втратив зір?

Проект є некомерційним, записані аудіокниги не продаються. Весь наклад буде передано у спеціалізовані бібліотеки для незрячих та школи-інтернати для дітей із вадами зору по усій Україні.

Автори та координатори проекту висловлюють щиру подяку мистецькій агенції "Наш Формат", видавництву "Грані-Т", Івану Андрусяку, звукорежисеру аудіостудії Володимиру Муляру, Галині Бабій та Іллі Стронґовському за роботу над диском. Аудіокнига записана у співпраці із Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Генерація успішної дії". Координатор проекту "Аудіокниги для людей із вадами зору" Катерина Кисельова kysilkat@gmail.com аудіокниги "Третій сніг" Івана Андрусяка.

Прес-служба мистецької агенції "Наш Формат"