Юлія Ресенчук — біографія

Юлія Вікторівна Ресенчук (дівоче прізвище Козлюк, заміжня).

Народилася 14 серпня 1983 року в Києві. З 1991 навчалася в Київській середній школі №2. Після закінчення 11 класу, у 2001 вступила до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» на факультет соціальних технологій.

Волею долі на останньому курсі потрапила в автомобільну катастрофу та отримала серйозну травму хребта, через що з того часу пересувається за допомогою інвалідного візка. Але це не зламало Юлію. У 2009 році вона зайняла титул першої віце-міс у конкурсі краси «Краса без обмежень» серед дівчат у візках. Того ж року очолила Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК», президентом якого є і по теперішній час.

Юлія приймає активну участь у громадсько-політичному житті міста та країни, є громадським діячем з питань людей з обмеженими можливостями, подорожує світом, приймає участь у фото сесіях для глянців українських журналів, керує соціальними проектами, організовує тренінги по формуванню толерантного відношення до людей з інвалідністю.