Вікторія Галамага — автобіографія

Вікторія Галамага народилася в сім'ї викладачів, лікарів і науковців – неординарних і творчих. Це був 1949 рік, свято Чесного і животворящего Хреста. Харків.

З 1959 року родина переїхала до Львова. Бабця Клавдія була лікарем, чудово грала на фортепіано, в'язала гачком і, головне, розповіла, як Господь благословляв і рятував їх у нелегкі хвилини буття, що заклало основу моєї віри в Бога! Освіту я здобула в Дрогобицькому інституті, як викладач музики, вийшла заміж, народила дочку і сина.

З перебудови почалась особиста перебудова душі, свідомості і життя. Це відбувалось на межі моїх можливостей і при Божій допомозі. Пройшла тернистий шлях досвіду і духовного зростання.

За останні 25 років з Божої ласки здобула не одну професію – художник і ткаля гобеленів, дистрибьютор, рієлтор, екскурсовод і рік тому – дизайнер і фільцмейкер одягу і аксесуарів з повсті (войлоку). Більше 10 років я член світової організації – Апостольства молитви при церкві апостола Андрія у Львові. Цього року мала щастя прийняти участь в онлайн - аукціоні на користь пораненого захисника України. Люблю життя, Бога, людей, творчість, природу, спілкування. Бажаю всім миру і Божого благословення.