Радіо «Культура» запустило спецпроект журналістських розслідувань «На чисту воду»

Національна радіокомпанія України (НРКУ) у новому сезоні запустила спецпроект журналістських розслідувань «На чисту воду». Про це «Телекритиці» повідомив її ведучий Дмитро Хоркін.

Програма виходить в ефірі Українського радіо «Культура» (УР-3) щонеділі о 20.00.

Дмитро Хоркін веде ефіри програми «На чисту воду» разом із Тетяною Литвиновою. В рамках спецпроекту розслідуються актуальні мистецькі та культурні проблеми країни. З початку вересня в ефірі УР-3 вийшло двосерійне розслідування «Окуповані скарби Криму», в якому журналісти з'ясовували долю усіх (а не лише 19-ти, переданих Україні) експонатів Амстердамської виставки «Золото скіфів» та подальшого статусу українських пам'яток на окупованому півострові. Наступний випуск програми буде присвячений скандалу довкола Українського Оскарівського комітету.

«Найважче, коли проводиш розслідування і вибудовуєш певний ланцюг подій, які ведуть до правди, - це те, що ти дуже обмежений у способі передачі інформації, адже на радіо у тебе тільки звук, голос і більше нічого. На півгодини передачі треба показати усі точки зору, надати слово усім учасникам конфлікту і, власне, дійти до істини, яку намагаються від тебе приховати», - розповів Дмитро Хоркін.

«Нам допомагає те, що ми з Дмитром Хоркіним працюємо у прямому ефірі і маємо постійний контакт з нашими радіослухачами, які часто й підказують нам теми розслідувань під час інтерактивів», - повідомила ведуча програми Тетяна Литвинова.

Автори проекту «На чисту воду» активно співпрацюють зі слухачами. Всі охочі долучитися до обговорення проблемних питань культури та запропонувати теми для розслідування можуть зробити це через інтернет та листування.

http://www.telekritika.ua