Загинув, як герой, тримаючи в руках ікону

Ярослав Кравченко. 20 років. Луганська область. Круглий сирота. Загинув, тримаючи ікону в руках, тим самим даючи змогу відступити нашим від рашківських вбивць.

Нарешті хлопці вийшли на зв"язок і коротко розповіли про Ярослава. Я обіцяла написати про його героїзм.

Як він загинув:

Ярослав відразу приєднався до нашої армії. Не знав куди йому йти і що робити. Дід його вчив завжди любити Україну (це Ярослав розповідав хлопцям). Так він опинився в лавах Української Армії. Хлопчина повністю віддавав себе боротьбі, ніколи не скиглив, ходив в порваних кросівках та майкі з тризубом, яку йому подарували хлопці.

Ходив з хлопцями в розвідку. Завжди чітко виконував накази і ніколи не суперечив нічому. Розказали хлопці смішний випадок, коли вночі пішли у розвідку, натрапили на купу рашківських вбивць. Ярослав відразу прикинувся місцевим, заговорив акцентом і запитав в них чи є бухло. 

Порузумілись, Ярослав випитав де їх БТРи та ще деяка зброя. Ті повели його в городи і показали. Не знають хлопці як там і що сталось, але під ранок, вони разом з Ярославом віджали один новенький БТР і зброю 

Говорити ми довго по телефону не могли. Тому історій про його ГЕРОЇЗМ не так багато. Коли закінчиться війна, сподіваюсь знайдемо фото Ярослава і тоді можна буде написати більше історій про нього.

Загинув він при наступі рашківських вбивць...Останні слова, які пригадує Сергій, були такими: "Хлопці, мені втрачати нічого. Я може нарешті побачу там своїх батьків, ми знову будемо разом з ними. Ви йдіть і не здавайтесь. У вас одна країна, я притримаю їх. Не забувайте мене".

Ярослава тримав і руках маленьку іконку, яку священники на передовій роздавали. Про священників то інша історія. Знатиму деталі, напишу.

По Ярославу стріляли, ніби по іграшці, але він не відступив, а тим часом наші хлопці змогли відтянутись на достатню відстань. 

Загинув, як ГЕРОЙ! Слава вічна Герою Ярославу!

Царство Небесне, друже!

Знайди там спокій та мир!

Юля Смірнова