Роман Коляда презентує свою збірку у рамках «Мистецьких зустрічей в архіві-музеї»

У рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї», який засновано ЦДМАЛМ України, відбудеться презентація поетичної збірки Романа Коляди «Пісні для читання».

Про тематику віршів з нової книги, що вийшла друком у видавництві «Зелений пес», Роман Коляда розповів Cultprostir відразу після її появи. Нагадаємо, що сам автор поділяє збірку на дві частини: перша − це молитовно-філософські вірші, друга − інтимна та громадянська лірика.

*

Купити книгу.

Творчій вечір з автограф-сесією відбудуться 2 жовтня о 17:00 у  ЦДАМЛМ України за адресою: Київ, вул. Володимирська, 22-А, територія Національного заповідника «Софія Київська» (центральний вхід). Вхід на презентацію вільний.

У презентації окрім автора, який читатиме поезії і гратиме на роялі авторські твори, візьмуть участь Дмитро та Віталій Капранови, джазовий домрист Віктор Соломін, а також музиканти етно-рок фундації ТаРута: Олена та Євген Романенки, Ярина Товкайло, Тарас Козак, Олександр Атамась, Ростислав Мамадлоїков та DJ Ігор Льодін.

http://vsiknygy.net.ua