Всеукраїнська ініціатива «Додай читання»

Від старту до фінішу спортивної марафонської дистанції довгих 42 кілометри. Цікаво, скільки «пробіжить» часу, доки школярі країни у 42-ох коротких відео-роликах розкажуть, ЧОМУ цікаво прочитати ту чи іншу книжку.

Балакучий Шпак розпочав Список книжок, про які зніматимуть відео Джінні та київські школярі. Приступаючи до зйомки свого відео, сповістіть назву книжки, аби уникнути повторів.

Перший етап марафону фінішує одразу після опублікування 42-го унікального відео. Колективи учасників на фініші отримують «читацькі вітаміни», овації глядачів та друзів по всій країні.

Правила марафону.

Кожне відео розповідає про 1 прочитану книжку. Формат розповіді довільний, кількість дітей-доповідачів не регламентується. Наприкінці відео додаються 3 заохочувальні запитання щодо іншої книжки (або книжок).

Тривалість відео до 2-х хвилин. Вітається, якщо відео знімають самі діти. В кадр допускаються дорослі, якщо це обґрунтовано.

На офіційній сторінці «Додай читання» у мережі Фейсбук учасники розміщають посилання на своє відео, завантажене в Інтернеті на ресурсі YouTube. Інформація про перебіг подій, Список книжок, читацькі презенти-вітаміни також на сторінці ініціативи «Додай читання». https://www.facebook.com/AddReading

Шановні видавці, любі бібліотекарі, заповзяті вчителі! У сучасному форматі підтримайте цікавість дітей до читання! Стартуємо!

Ваша Казкарка Джінні

Список книжок, за якими читачі ВЖЕ знімають відео ролик – далі. Обирайте ІНШІ книжки!

  1. «Куди зникло море», Тарас та Мар'яна Прохасько
  2. «Татусева книга», Володимир Вакуленко-К.
  3. «Не такий», Сергій Гридін
  4. «Казки Сашка Лірника», Сашко Лірник
  5. «Таємний щоденник Адріана Моула», Сью Таунсенд
  6. «Веселих свят», Брати Капранови
  7. «Карти», Олександра і Даніель Мізелінські
  8. …  … … …   додай!

На старт! Увага! До читання!