Пересувну виставку «Майдан. Україна. Шлях до свободи » представлять в Нью-Йорку

20-27 жовтня в Українському інституті Америки (2 East 79th Street New York, NY 10075) працюватиме виставка «МАЙДАН. УКРАЇНА. ШЛЯХ ДО СВОБОДИ» («MAIDAN. UKRAINE. ROAD TO FREEDOM»). Експозицію виставки представлять українські події у документальному кіно, живопису, фотографіях, музиці, та у протестному плакаті, натхненні подіями на Євромайдані 2013-2014 років.

Весь цей важкий і страшний час на Майдані були разом і боролися проти диктатури представники абсолютно різних професій, національностей, соціальних прошарків, з усіх без виключення областей України. Активними учасниками цих подій також були українські художники, музиканти, режисери та оператори кіно, письменники, фотографи і журналісти. Саме їх індивідуальне бачення, документальні свідчення та точка зору представлені в проекті “ МАЙДАН. УКРАЇНА. ШЛЯХ ДО СВОБОДИ”.

В проекті взяли участь художники Матвій Вайсберг, Максим Дондюк, Антон Трофімов, Ігор Гайдай, Олександр Глядєлов, Олексій Сай, Микола Гончаров, Олег Денисенко, представлене документальне кіно з цивільного протесту # BABYLON'13, музика фолк-рок гурту "Мандри".

Куратор виставки Сергій Фоменко - український музикант, засновник популярної фолк-рок гурту "Мандри". Він співак, автор пісень, культурний і громадський діяч, учасник Майдану.

Пересувна виставка «Майдан. Україна. Шлях до свободи » вже відбулася 5 червня в Берліні (Check Point), 10-13 липня була представлена в Лондоні.

Фото з виставки: https://www.facebook.com

https://www.facebook.com/mincultUA