Інга Крукаускене — біографія

Inga Dream (Інга Крукаускене) народилася 30 листопада 1966 року в селищі Лиманське на Одещині. Батько — Шведа Іван Іванович — помер, коли Інзі було 11 років. У 14 років вона переїхала разом із мамою Ганною Заязовою до Литви. Закінчила філологічний факультет Вільнюського державного університету. На третьому курсі вийшла заміж.

Працювала в МВС, у Службі безпеки незалежної Литви, Службі охорони краю, Службі охорони Президента, Оперативній службі управління контррозвідки.

Інга — пристрасна мрійниця і максималістка, багатодітна мама — народила 5-х дітей. Невтомна мандрівниця (відвідала понад 66 країн).

Лідер, популярний бізнес-тренер міжнародного класу (19 років успішного досвіду в МЛМ). Автор циклу тренінгів «Школа життя з Inga Dream» (у понад 13 країнах світу).

Смерть дорогих людей — спочатку батька, а потім і першої донечки — вплинули на світогляд Інги та її ставлення до життя. Вирішивши «попри все народити дівчинку», Інга дає слово Всевишньому, що обов’язково напише книгу про те, як чекала й вірила, що донечка народиться. За волею Господа в 2002 році поетка привела на світ п’яту дитину — дівчинку Айре Арманте.

2007 року виходить перша автобіографічна книга «Мрій і дій». Так почалася письменницька кар’єра Інги.

Член Міжнародної асоціації письменників та публіцистів, Слов’янської літературно-мистецької академії.

Автор семи поетичних і трьох прозових книжок: «Мрій і дій» (2007), «Подаруй собі рай» (2008), «В очі дивися, в них побачиш душу» (2008), «Золото моєї зрілості» (2009), «Тобі» (2010), «Чого хоче жінка, того хоче Бог» (2011), «Відпускаю» (2011), «Молися й трудися» (2012), «Тільки Бог» (2013), «В ім’я любові» (2013) та ін.

Автор 6 аудіокниг і понад 40 пісень (видано два CD з піснями).

Учасник багатьох міжнародних поетичних фестивалів: «Слов’янські обійми» (2012, Болгарія), «Смедеревська осінь» (2012, Сербія), Міжнародного фестивалю поезії в Калькутті (2013, Індія), День Поезії UNESCO (2013, Польща), «Ворота Поезії» (2013, Румунія).

Її поезії перекладено українською, литовською, болгарською, сербською, англійською, польською, румунською та іншими мовами, опубліковано в міжнародних поетичних антологіях та збірниках.

Сама Інга перекладає литовською з української та російської мов.

2012 року нагороджена пам’ятною медаллю Спілки письменників Росії «А. С. Грибоєдов». Лауреат Міжнародної літературної премії ім. Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» (2013) за літературне подвижництво та створення позитивного іміджу України в Литві.

2012 року на сцені Російського драматичного театру Литви відбулася прем’єра спектаклю «Танок думок» за віршами поетки.

Біографія Інги Крукаускене увійшла до довідника «Хто є хто. Всесвітнє видання» (2011).

http://www.ingadream.lt

ingadreamgmail.com