Інтерактивна вистава-перформанс «Відчувати» для дітей біженців із зони АТО

Новий драматичний театр на Печерську в Домі освіти і культури «Майстер Клас» запрошують на проект шведського творчого колективу MELO

Інтерактивна вистава-перформанс для дітей «Відчувати»

11 жовтня 2014

Початок об 11:00

Новий драматичний театр на Печерську і Дім освіти та культури «Майстер Клас» проводять інтерактивну виставу-перформанс «Відчувати» для дітей біженців із зони АТО.

Ці діти відрізняються від інших. Вони уже чули вибухи, бачили сліди війни й руйнації. За якусь мить вони втратили дім, школу, друзів, рідних. Якоїсь миті їхнє дитинство перестало бути безтурботнім.

Під час вистави діти, разом з акторами театру, прямо на сцені, будуть створювати звуки, кольори, образи, моделювати й змінювати простір – словом, залишати «сліди» в навколишньому світі. Це дуже особливий досвід для людини – почуватися «глядачем зсередини». Одночасно грати, створювати гру й спостерігати за нею.

Вистава розбурхує бажання творчості, пошуку й втіленню змін до кращого.

Діти навчаються розуміти простір навколо себе, бути сміливими самостійно формувати його, а як наслідок – цінувати. Більше того – вони роблять це разом, отже вступають у контакт, виконують спільну справу, вчаться жити й творити разом.

І, звісно, діти вчаться розумінню!

Проект створено шведським колективом MELO, повязаним і з Новим драматичним театром на Печерську багаторічною творчою дружбою.

Вхід вільний

Київ, вул. Лаврська, 16-А

044 594 10 62