Держкомтелерадіо звинуватило в сепаратизмі 18 газет та журналів

Державний комітет телебачення і радіомовлення України відкликав свідоцтва про державну реєстрацію 1 збірника, 7 газет і 11 журналів в рамках очищення вітчизняного інформаційного простору від сепаратистської преси. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держкомтелерадіо.

«Держкомтелерадіо України спільно з правоохоронними органами, Державною реєстраційною службою України, Укрпоштою та за підтримки громадськості приймають заходи по очищенню вітчизняного інформаційного простору від сепаратистської преси», - йдеться в повідомленні.

Так, у зв'язку з порушенням закону «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» Державною реєстраційною службою визнані такими, що втратили чинність, свідоцтва про реєстрацію таких друкованих ЗМІ: збірки «Україна. Південний регіон. Новороссийский календарь»; газет «Новороссийский курьер», «Русский мир Украины», «Русская культура Украины», «Руський блок. Україна», «Русский блок. Украина», «Червона зірка», «Красная звезда»; а також журналів «Російська мова та література в навчальних закладах», «Русский язык и литература в учебных заведениях», «Русский язык, литература, культура в школе и вузе», «Російський профіль», «Русский профиль», «Russian profile», «Russischer profile», «Російський рок», «Русский рок», «Личности России», «Persons of Russia».

http://tvi.ua