У музеї літератури відбудеться благодійна акція на підтримку військових

28 жовтня о 16:00 у Національному музеї літератури України (вул.Б. Хмельницького, 11) розпочнеться благодійна акція, під час якої збиратимуться кошти для допомоги українським бійцям на Сході.

У програмі:  аукціон «Придбай собі – допоможи українській армії», збір книг для мешканців Сходу, автограф-сесії за участю письменників, майстер-класи, фото-сесії та ін.

До доброчинної акції долучаться відомі музиканти, актори, співаки. Передбачені творчі зустрічі із письменниками Надією Кир’ян, Лесею Ворониною, Ірен Роздобудько, Іваном Малковичем, Марійкою Морозенко,  Олесею Мамчич, Оксаною Хлоп’ячою, Лілею Черен, Оксаною Кротюк.

Також відбудуться майстер-класи  з витинанки від Наталії Кучер, виробів із соломи від Ірини Білай, писанкарства від Лесі Турукіної, ляльки-мотанки від Ганни Земко та Ніни Михайлишиної, розпису «запашної іграшки» від Наталії Панич, виробів на гончарному колі від Мар’яни Шикор.

У благодійному концерті братимуть участь акторки: Анжеліка Рудницька, Галина Стефанова, Лариса Недін, співаки: Ганна Маковська, Марта Спіженко, Ігор Якубовський, поети: Юрій Рудницький, Олеся Мамчич, Павло Щириця, поет-пісняр Ігор Жук, письменниця Марія Морозенко, саксофоніст Ігор Рудий, бандуристка Надія Боянівська.

На благодійному заході  також будуть представлені лоти: картини художника Володимира Гарбуза «Захід сонця», «Схід сонця» , «Сільське поле» (олія, полотно); подушечки-думки від Заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької.

Виручені на благодійній акції кошти будуть  передані на підтримку українських військових, які лікуються у Київському військовому госпіталі.

За довідками звертатися по т. (044) 235-12-96 

Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua