Галерея «Арка» запрошує

Арт-центр «Арка» запрошує на великий осінній салон  Галерея «Arka» та друзі та на Святкування 1-ї річниці створення галереї «Arka»

7 листопада, 
вул. Прорізна 17,
мікросцена  Київського академічного Молодого театру      

Слоган –  «Ще більше творчості»

офіційна частина: з 17.30 – 19.00

  • Огляд творів – живопис, графіка, маски.
  • «ВІЗИТІВКА» – представлення гостей на відкритті виставки.
  • «фотосесія» від Alex.

«dress code» - приз від галереї, за оригінальний образ представлений  на відкритті.

ФОРМАТ ТВ - зоймка  телеканал «Культура», телевізійний проект арт-клуб «Культура+» ведуча Аліса Каролі (показ  Сб 19.25 та 24.25, Нд 08.25).

Презентація арт-центра:

КІНОПОКАЗ: локація - мікросцена Київського академічного Молодого театру. Для усіх шанувальників високого кіномистецтва арт-центр «Arka» представляє нову територію кіно, де кожен охочий матиме чудову нагоду переглянути найкращі кіношедеври  минулого століття, та знакові фестивальні стрічки сучасності. Протягом одного вечора глядачі зможуть ознайомитися з трьома фільмами, як українського, так і закордонного виробництва, котрі стали знаковими у свій час. Перед показом кожної стрічки гостям буде прочитано коротку лекцію про кіно, яке включено в програму вечора.  Всім глядачам запропонують безкоштовно чай або каву. Куратор А. Строкань.

ТЕМАТИЧНІ ВЕЧІРКИ: локація - мікросцена. Якщо вам набридли одноманітні застілля, банальні тости і жахлива музика – тоді вам неодмінно треба завітати на тематичну вечірку у арт-центр «Arka». Ми пропонуємо не лише відповідне оформлення залу та дрес-код учасників свята, але і спеціально розроблену конкурсну програму, безліч несподіванок, розіграшів і подарунків, які допоможуть поринути в атмосферу справжніх веселощів. Куратори Р. Руно і В. Сидько.

ХІП-ХОП КУЛЬТУРА: локація - мікросцена. Стиль вуличного танцю Брейк-данс не втрачає популярності у світі з самого початку свого існування. В Україні танець з кожним роком розвивається все швидше, а охочих навчитися так рухатися все більше. Потрапити у середовище хіп-хоп тусівки, в найкращих Нью-Йоркських традиціях усім охочим пропонує арт-центр «Arka». Брейк-данс батли від найкращих танцюристів України, ритмічна хіп-хоп музика, та атмосфера гарного настрою забезпечать неперевершений відпочинок у нон-стоп режимі. Куратор О. Ле Toolskit.

ФОТОСЕСІЇ: локація - мікросцена. Фотосеcії та щорічний проект «ARKA» foto show. Куратор Alex.

ГАЛЕРЕЯ:  локація - хол Київського академічного Молодого театру. Вернісажі і виставки + show room.

«ARKA» mask:  локація - хол мікросцени Київського академічного Молодого театру  – постійна діюча виставка масок.   

з  19.30 – 21.30 друга частина: неформат (вхід по запрошеннях)

хіп-хоп вечірка – музика, танці, батли, вірші, графічний шарж.

Запрошення та інфо: за тел. 050 469-68-07

З 22.30 close format/non stop – вечірка (250+red dress code)