«Маки червоні» від Іванни Осос

Чергова поетична збiрка Iванни Осос «МАКИ ЧЕРВОНI» - це книга-реквiєм Небеснiй Сотнi, чи хронологія Революцii Гiдностi, новий творчий здобуток автора, поданий на читацький загал. Це поезiя, що не дозволить забути тих, хто так невчасно вiдiйшов у вiчнiсть, зiгрiватиме душi, пiдiйматиме нацiальний дух, додасть сили й вiри в неминучу перемогу над злом.
Слава Українi! Слава iї Героям!

Для довідки: Iванна Павлівна Осос народилася в Ніч на Івана-Купала – 7 липня 1965 року на Львівщині, в сім’ї православного священника. За фахом лікар – кардіореаніматолог, кандидат медичних наук з кардіології.

Працює і проживає в м. Київ. Є автором монографій, наукових статей з кардіології, а також публікацій – напрацювань з напрямку філософії-релігії. Тексти її вiршiв перетворювались в пісні і не раз ставали переможцями Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, член творчої спiлки «Асоцiацiя дiячiв естрадного мистецтва Украiни», як поет-пiсняр. Неодноразово друкувалася в творчій періодиці, автор поетичної збірки «Я просто Жінка» (2010), одна з авторiв збірок «Материнська молитва» (2014), «Говорить Майдан» (2014), «БЕРЕГИНЯ»(2014), «VINTAG» (2014). Активна учасниця Помаранчевоi Революцii (2004), Революцii Гiдностi (2013-2014), героїня мистецького веб-порталу «Жінка –Українка».