У Києві триває збір книг для бібліотек Слов’янська

У листопаді в Києві розпочалася акція «Відбудуємо душі книгами» − збір книг для дитячих бібліотек та жителів Слов’янська, Донецької області, що триватиме до грудня. Організатори акції, творчий соціальний проект «ART мобілізація» запрошує всіх бажаючих принести книги до Будинку письменників, що знаходиться на вулиці Банковій, вільних просторів «Циферблат» та «5 кімнат».

Про особливості акції Cultprostir розповіла одна з її ініціаторок Діана Кантер: «Ідея проекту «АРТ мобілізація» полягає в об’єднанні різних видів мистецтв. У Києві ми проводили поетичні читання, це можуть бути і лекції, й інші інтерактивні прояви літературного мистецтва. Для Слов’янська було обрано формат відкритої бібліотеки. Інші подібні проекти вже втілювали цю ідею, і є відчуття, що саме в такому вигляді найефективніше поширювати якісну літературу на Сході».

Під час передачі книг «ART мобілізація» планує в Слов’янську низку культурних заходів: створення електронної мапи проблем міста спільно з мешканцями Слов’янська, виставка малюнків школярів, дитячі майстер-класи, діяльність художників та архітекторів-урбаністів, виступ гурту «Шпилясті Кобзарі», показ серії анімацій «Моя країна – Україна». Режисер Михайло Іллєнко презентує фільм «Толока», над яким зараз працює, а також фільм «ТойЩоПройшовКрізьВогонь».  

http://cultprostir.com.ua