Джазова арфа. Майстер-клас

6 грудня 2014 року у НМАУ ім. П.І. Чайковського о 14:00 в аудиторії 36 відбудеться майстер-клас і семінар Аліни Бжежінської (Королівська Консерваторія Шотландії) по джазовій арфі.

Семінар включає у себе теоритичну і практичну частини. Учасники дізнаються про особливості джазової мови та її втілення на арфі на прикладах класичних джазових творів.

Основні теми семінару:

- Мова джазу та її втілення на арфі

- Техніки джазового аранжування

- Створення власних аранжувань для арфи

- Латиноамериканські ритми, особливості їх виконання

- Основи джазової імпровізації

Тривалість - 2 години. Всі нотні та друковані матеріали надаються.

Вхід вільний. Запрошуємо арфістів, студентів, викладачів, всіх, хто цікавиться джазом, та магічним інструментом – арфою.

За походженням українка, Аліна Бжежіньска є одним з провідних виконавців та викладачів арфи у Шотландії. Часто дає майстер-класи у Великобританії та закордоном, створює музику для арфи, а також виконує чуттєві концертні програми як сольно, так і у складі ансамблів.

Аліна постійний виконавець і викладач Міжнародного Арфового фестивалю в Едінбурзі та  Арфового Центру Бангкоку (Тайланд). З жовтня 2008 року читає курс лекцій з арфового мистецтва у Шотландській Королівській Консерваторії.

Участник класичних ансамблів - Amadeus Duo і Burns Trio. Керівник арфового квартету RCS Harp Quartet, який займається популяризацією сучасної музики для арфи.

Світ джазової арфи Аліна відкривала співпрацюючи з відомим джазменами, лауреатами міжнародних фестивалів: Konrad Wisniewski, Euan Stevenson та Niki King.

Аліна також автор посібника для арфістів: “Кроки до досконалості”, перше видання якого здійснене у 2009 році.