Відтепер можна реєструвати сайти в домені kyiv.ua — ще одна українська перемога!

Компанія Хостмастер започаткувала домен kyiv.ua. Публічний домен kyiv.ua разом з існуючим доменом kiev.ua є територіальними доменом міста Києва та Київської області. В основі домену - транслітерація україномовної назви столиці України - Київ, повідомляють у прес-службі компанії.

Домен kyiv.ua буде працювати спільно з доменом kiev.ua. При цьому, реєструючи нове ім'я в будь-якому з доменів, покупець отримає бронювання аналогічного імені в іншому домені. Обмежень на операції з зареєстрованими доменними іменами немає. Вони можуть бути переведені до іншого реєстратора. Також передбачена можливість зміни власника домену як для пари доменів, так і для кожного домена окремо. При видаленні доменного імені воно може перейти в резерв у тому випадку, якщо продовжує існувати аналогічне ім'я в іншому домені. У публічному сервісі Whois зарезервовані імена будуть показані як вільні, однак в коментарях буде вказано, що доменне ім'я зарезервовано.

Найближчим часом буде відкрита реєстрація в публічних доменах chernivtsi.ua і rivne.ua, які також будуть працювати спільно з існуючими доменами chernovtsy.ua і rovno.ua.

Джерело: https://hostmaster.ua