Лілія Стасюк — біографія

Стасюк Лілія Сергіївна — прозаїк, видавець, громадський діяч. Народилася 29 серпня 1988 року у місті Хмельницькому.

Закінчила Львівську комерційну академію, аспірант Хмельницького національного університету.

Публікувалася в альманахах «Медобори-4», «Медобори-5», циклі альманахів до 1020 річчя Хрещення Київської Русі, «Будьмо», «Озброєні словом», Антології сучасної новелістики на лірики (2010-2012), Хрестоматії вихователя ДНЗ, колективній збірці «Кольорові дороги», «Життя холоне на льоту».

Співредактор циклу альманахів «Lithium». Упорядник циклів альманахів «Lira» та «Vintage».

У 2011 році виступила співзасновником Літературної творчої спілки «Елітер», в межах якої організувала творчі проекти «Підняти Українську книжку», «Ближче до людей», альманах «Свою Україну любіть», детальніше про які можна дізнатись на сайті спілки eliter.org.ua

2012 року заснувала власне видавництво для того, аби допомогти авторам дешево швидко і якісно видавати власні книги та колективні збірки. Того ж року організовала всеукраїнський творчий конкурс «Усі ми родом з дитинства». Станом на 2014 рік у видавництві книг «Лілія» видано майже 200 найменувань книг.

У 2013 році реалізувала всеукраїнський літературний конкурс «100 творів, які варто прочитати цього літа», за результатами якого було видано одноіменний альманах.