Загиблий в АТО Петро Андруник планував 1 січня одружитися

32-річного житель Тернопільщини Петро Андруник сьогодні, 25 грудня, близько 8.30 ранку підірвався на радіокерованому фугасі поблизу селища Орехове на Луганщині.

- Петро в армії не служив, в АТО пішов добровольцем, - розповідає командир батальйону, в якому служив загиблий, підполковник Віктор Волинець. - Взимку він був на Майдані, тому не міг закрити очі на те, що відбувається зараз на Сході України. Тож пішов добровольцем. У моєму батальйоні був водієм. Я про нього нічого, окрім позитивних відгуків не чув. Та й сам не маю чим дорікнути. Таких би хлопців побільше!
 
Петро поспішав жити, розповів про нього командир.
- 1 січня він мав розписатися із коханою дівчиною, - продовжує розповідати пан Волинець. - А в травні планували зробити весілля. Вони познайомилися тут, на Сході, дівчина працює на швидкій медсестрою.
Уже незабаром - 3-7 січня - бійцям батальйону обіцяли ротацію, і під час відпустки Петро планував познайомити майбутню дружину зі своїми батьками.
- Але бачите, як склалося… - зітхає пан Волинець.

Командування та весь особовий склад Національної гвардії України висловлює слова співчуття рідним та близьким загиблого.
Вічна пам’ять Герою!

http://te.20minut.ua