Новорічний майстер-клас

Зовсім не за горами Новий рік. Напевно, всі ми чекаємо цього свята. Якимсь теплом незвичайним віє від нього. Всіма улюблений запах мандаринів і очікування дива - всі ми родом з нашого дитинства. Це і додає, напевно, щось таке трепетне і хвилююче.

Здається, що ще багато часу до самого Нового року. Але насправді, дні просто миготять. Та краще про все подбати заздалегідь. Чесно кажучи, терпіти не можу бігати 30 та 31 по магазинах у пошуках чогоcь чергового з подарунків, для прикраси будинку і т. д. 

Народу - не проштовхнешся, всі задумки тут же збиваються. І часто купуєш зовсім не те, що планувалося і хотілося. Тому пропоную сьогодні поговорити про ідеї для нового року.

Сама підготовка до свята дає нам прекрасну можливість проявити творчість, всю фантазію, вигадати щось новеньке і незвичайне. Причому, творчість може згуртувати всю сім'ю. Адже діти наші - такі вигадники. Спільна радість оформлення і створення затишку вдома, виготовлення подарунків своїми руками - що може бути краще?

Напевно, кожен з нас кожен рік планує все це. Ми говоримо собі: «цей рік я точно буду наперед всім займатися, зроблю подарунки від душі, все буде по-іншому». Не завжди, правда, час знаходиться. Але якщо почати підготовку трохи раніше звичайного, думаю, багато чого цікавого можна зробити своїми руками. Адже в такі подарунки вкладається душа, тепло і їх ні з чим не порівняти. І до того ж дуже економиться бюджет сім'ї.

Я сподіваюся, якщо у мене теж все вийде, у своєму блозі присвятити кілька статей такій підготовці. Давайте разом обговорювати і готуватися до свята. Якщо у когось є свої ідеї, пишіть. З радістю опублікую цікаве і пізнавальне для нас усіх.

Отже, ідеї оформлення для нового 2015 року.

Іграшки, які можна зробити з простого арахісу. Просто пофарбувати його в різні тони, приробити ниточку і все - можна вішати на ялинку. А там ще побажання якісь написати. Просто і трохи незвично. Подивіться всі на фотографіях. Думаю, що ваші ідеї можуть, бути набагато більш творчими.

А ось як можна зробити Діда - Мороза з допомогою орігамі. Думаю, діти будуть в захваті.

Цікаві ідеї для нового року. Сніговики з шкарпеток.

Якщо у вас є білі шкарпетки чи колготки (колишні дитячі), то такі сніговички точно порадують вас або ваших друзів. Чудово підійдуть і шкарпетки з орнаментом. Набийте їх пшоном, гречкою, подумайте, як прикрасити. Можна морквиною, гудзиками, нитками, можна іншими способами. Основа для ідей.

Новорічні ідеї з куль з нитками.

Надути кульку. Скористатися клеєм ПВА, обмотати дуже акуратно кульку нитками. Як тільки висохне, кульку здути.

Ідеї для нового року з макаронних виробів.

Напевно, в кожному будинку є черепашки, пір'я, бантики або спіралі з макаронів. Дуже просто пофарбувати їх в перламутровий колір, втягати ниточку - і все готово вішати на ялинку або в подарунок комусь загорнути.

http://svitup.com