Тетяна Кобзар — біографія

Тетяна Василівна Кобзар народилася в місті Полтаві. Закінчила Полтавський Національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (дипломну роботу захистила з відзнакою) та Московський Університет мистецтв (факультет образотворчого мистецтва), а також дворічні курси підготовки керівників художньої самодіяльності. Дипломований художник декоративного оформлення.

Професійна художниця. Автор  близько 23 персональних виставок: в Києві, Лубнах, Полтаві, Львові, Батурині, Черкасах. Учасниця обласних та всеукраїнських виставок у Києві, Дніпропетровську. Роботи  входять до каталогів «Кращий твір року» та «Енциклопедії Сучасної України». Дипломант літературно-мистецького конкурсу імені В. Малика та інших.

Роботи зберігаються в приватних колекціях: Америки, Канади, Німеччини, Росії, України, Франції, а також у музеях України: Львівський музей етнографії та художнього промислу НАНУ, інституту народознавства, в музеї І. П. Котляревського. Член НСМНМУ. Мистецтвознавці називають творчість феноменоменальною.