Миколаївщина попрощалася з Героєм - капітаном 1 рангу Юрієм Олефіренком

Сьогодні, 18 січня, Миколаївщина попрощалася зі справжнім Героєм, патріотом України, який віддав життя за незалежність і свободу нашої країни, - командиром Морського центру спеціального призначення, капітаном 1 рангу Юрієм Олефіренко. Церемонія прощання відбулася в Очакові.

Юрій Борисович загинув 16 січня під час чергового виконання важливих бойових завдань на передових позиціях одного з основних напрямків протистояння на Донбасі. Його підрозділ потрапив під мінометний обстріл. Юрій Олефіренко в останню мить прикрив собою від осколків мінометної міни трьох бійців. Він помер від отриманих важких поранень.

Юрій Борисович для своїх підлеглих був більше, ніж командир. Саме так говорять про нього бійці, не приховуючи сліз. За довгий час служби він встиг виховати не одне покоління військових, для яких виконання обов'язку і віддане служіння Україні, були понад усе.

Юрій Олефіренко, вже покинувши за віком ряди Військових Сил, не зміг залишитися осторонь від військових дій на сході країни. Влітку минулого року він добровільно повернувся на службу.

За словами в.о. першого заступника командувача ВМС України контр-адмірала Ігоря Тимчука, Юрій Олефіренко - приклад справжнього патріота і вірного бійця, який відстоював інтереси українського народу.

- Своєю мужністю і героїзмом, готовністю взяти на себе відповідальність і особисто очолити підрозділ для виконання особливо важливих завдань, він завоював повагу і авторитет і у командування, і серед підлеглих. Світла пам'ять про Юрія Борисовича назавжди залишиться в наших серцях, - зазначив Ігор Тимчук.

З Героєм приїхав попрощатися і перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук. Він підкреслив, що саме завдяки таким доблесним військовим, як Юрій Олефіренко, дух українських солдатів незламний.

- Війна не закінчена, і вона забирає життя найкращих. Це - наш Герой, який віддав все Батьківщині і державі. Світла пам'ять вашому командиру, нашому Герою, який ніколи не буде забутий, - підкреслив Микола Романчук.

В останню путь Героя проведуть завтра, 20 січня, у Кіровограді.

https://www.facebook.com