Нагороджено переможців конкурсу «Бентежить душу батьківська земля»

Напередодні Дня соборності України відбулося нагородження переможців літературного конкурсу «Бентежить душу батьківська земля». Конкурс заснував громадський діяч, письменник Володимир Панченко в знак пам’яті своїх вже покійних батьків Ганни та Григорія Панченків. Григорій Мусійович писав поезію. За життя побачили світ шість книг його творчого доробку. 

Музично-поетична імпреза відбулася у місті Ржищеві, батьківщині поета і його дружини, в міському будинку культури. Підтримала цю добру справу місцева влада на чолі з міським головою Миколою Спичаком.

Переможці конкурсу, які змогли приїхати на свято, були нагороджені грамотами та грошовими преміями. Це Наталка Поклад, Євген Листопад.

Звучали пісні, вірші про рідну країну, отчу землю, батьків, родину, спогади про подружжя Панченків. Поезію Григорія Панченка читала ведуча дійства Оксана Радушинська. 

Щиро линули до людських сердець слова самого Володимира Панченка, який показав на ділі, як варто любити і пам’ятати.

Дякуємо за допомогу в проведенні імпрези Людмилі Карпенко, Марині Зайченко, Богдану Церковняку, за участь в ній – учасникам та друзям порталу «Жінка–УКРАЇНКА» Світлані Мирводі, Андрію Бондаренку, Олександру Букатюку з Івано-Франківська, родині Радушинських із Хмельниччини, Олесі Чайці із Дніпропетровська, Юрію Старчеводу, Маркіяну Святу, Тетяні Франченко, Руслану Іщенку, а також жителям міста, які підтримували оплесками і вдячними словами.

Окреме спасибі за проведену роботу членам журі – Оксані Радушинській, Тетяні Винник, Ярині Мавці, Дмитру Головку, Олександру Букатюку.

Сьогодні нелегкий переживаємо час, який вчить нас боротися з ворогом на всіх фронтах. Імпреза, яка відбулася в Ржищеві, сам конкурс, як зазначив поет, керівник літературної студії «Бистрінь» Олександр Букатюк, це також боротьба – словом, думкою, єдністю. Тож тримаймося, будуймо Україну в Україні, і пам’ятаймо всіх, кого сьогодні вже нема поруч з нами.

Більше фото від Петра Радушинського: https://www.facebook.com

Юрій і Тетяна Пероганичі