Дівчина з Львівщини пішла за мобілізацією до війська

За повісткою про мобілізацію в Яворівсько-Мостиський об’єднаний районний військкомат (Львівська область) прибула 24-річна Лілія Яворська, жителька міста Яворова Львівської області. Дівчину на військову службу в ЗСУ прийшли провести коханий хлопець та її батьки.

Про це повідомив сьогодні, 30 січня, власкор IA ZIK.

За словами Лілії Яворської, вона одразу ж, не задумуючись, підписала повістку, яку їй принесли додому, оперативно зібрала речі й подалася у військкомат.

«За фахом я – психолог, військовозобов’язана: закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ, маю також за плечима два курси академії Сухопутних військ України імені Петра Сагайдачного. На жаль, працювала досі не за фахом. Зараз їду надавати психологічну допомогу бійцям, якщо треба, то буду воювати зі зброєю в руках. Україна для мене – понад усе», – сказала військовослужбовець ЗСУ Лілія Яворська з міста Яворова.

У коментарі власкорові Яворівсько-Мостиський військовий комісар, підполковник Іван Полончук наголосив, що ця тендітна, патріотично налаштована, сильна духом дівчина-українка має служити взірцем для тих юнаків та чоловіків, які бояться мобілізації.