Рівень цінності авторської творчості є дуже високим

Напередодні Дня Святого Валентина Колектив Видавництва книг «Лілія» провів опитування. Респонденти відповідали на таке запитання: «Чи оцінили б Ви, якби Вам подарували не «валентинку», а присвяту в книзі?»

Нижче наводимо його результати:

95% опитаних оцiнили б присвяту в книзi, навiть, набагато вище, нiж «валентинку» (розумiння, що тобi присвятили плiд працi вiд душi спонукало б цих людей на високі вчинки у відповідь). Також було зазначено, що присвята - це дорогоцiнний подарунок, пам'ять про нього не згасатиме довгi роки.

3% не сприймають День Святого Валентина і пов’язані з ним атрибути.

2% швидше оцінили б, але вважають це дуже особистим, аби виставляти на показ.

Окремо: велика частина опитаних (із всіх категорій), вказали, що не важливі подарунки, аби кохана людина була поруч. Логічно припустити, що це є основним для 100 % опитаних, просто не всі про це написали, адже не це було темою опитування.
Цікаво, що цей день вже достатньо сильно увійшов у наш, український «розклад свят», адже перед опитуванням нам здавалось, що людей, які не сприймають дня Св. Валентина буде не менше 10 %.

Опитування проводилось протягом двох тижнів електронним способом, відповіді не були чітковизначеними, а респондентам давалась можливість висловити свою власну думку. В опитуванні взяли участь 3310 людей з різних регіонів України.

Висновок: не дивлячись на всі негаразди, рівень цінності авторської творчості у нашому суспільстві є дуже високим і, хоча проведене опитування не претендує на безапеляційність, воно показує, що є у нас кому творити і є для кого творити, адже абсолютна більшість людей позитивно оцінять такі починання.
 

Лілія Стасюк