Книга на дотик

У Кам'янець-Подільській кав'ярні «Coffete» діє дебютна виставка кам’янецького фотографа, учасника фотоклубу «Погляд» Олега Сінькова.

«Книга на дотик» – саме так автор назвав свою експозицію. На світлинах, які представлені на розгляд присутніх, відвідувачі кав’ярні можуть впізнати творчих людей нашого міста, зокрема учасників молодого, але вже досить відомого у нашому місті об’єднання «Phoenix», яке згуртувало митців слова і пензля.

– На мою думку, подібні проекти надзвичайно необхідні для молодого покоління. Адже у вік комп'ютерної ери молодь забуває не тільки про здоровий спосіб життя, а й про навчання, зокрема про читання книг. Є надія, що «Книга на дотик» зможе прокинути у людей потребу в читанні. Учасники проекту, які втілили його у життя, змогли побачити себе по той бік фотоапарату і на своєму прикладі показати іншим, як модно і класно читати сьогодні. Вірю, що вони й надалі нестимуть по життю надзвичайну важливу істину, яку несли й донині: читання – справжнє благо. А згадка про радісні моменти зйомки із КНИГОЮ в руках назавжди залишаться у їхній пам'яті, – зазначив Олег Сіньков.

Фото з виставки: https://www.facebook.com