Благодійний вечір-акція на підтримку студентів університету «Україна» у Литві

У січні 2015 року у Шяуляйському університеті відбувся благодійний вечір-акція на підтримку студентів Університету «Україна», які проходять практику в м. Шяуляй (Литва) в рамках спільної україно-литовської магістерської програми за спеціальністю «Соціальна робота».

Вечір було підготовлено групою литовських студентів, які також навчаються за спільною програмою за підтримки адміністрації університету.

Неможливо словами передати невимушену, щиру і зворушливу атмосферу цього вечора. Виступи високопосадовція, викладачів і студентів чергувалися з надзвичайно професійним виконанням класичних, джазових і сучасних музичних творів. Коли, як відеоряд до виконання Реквієму на екрані зринули картини палаючого Майдану, розстрілу Небесної сотні, прощання з героями – жоден з учасників заходу не втримався від сліз.

Дуже теплі слова про Україну, про її боротьбу, значення її для Європи, про україно-литовську спільну програму подвійних дипломів висловили:

Заступник Міністра соціального захисту і праці Гінтарас КЛІМАВИЧУС (Gintaras Klimavičius) та Єпископ Шяуляю і шяуляйського регіону Євгеніус.

Більше фото: https://www.facebook.com

Катерина Кольченко