Сестри:музично-поетичні діалоги

«Хто як не ми самі рівновагу триматиме» (Алла Миколаєнко) – саме таке поетичне передбачення я витягла з чарівного кошика «конотопських відьмочок»  – сестер Миколаєнко. Звісно! Хто ж може піти без передбачення, побувавши в гостях у цих чарівниць?

У світле свято Благовіщення, 7 квітня, поціновувачів музики, графіки та поетичного слова зібралися послухати діалоги «СЕСТРИ». Це новий формат літературних заходів, у рамках якого взяли участь сестри-поетки і сестри-художниці. Захід відбувався в затишній атмосфері ресторації «Виделка», що на вулиці Артема, 11 (м. Київ).

Справді, той зв’язок, що існує поміж рідними душами, насамперед між сестрами  – найміцніший. Може бути духовний брат чи сестра, але якщо у вас тече рідна кров – це насамперед відчуття пращурів і спільного коріння, яке нічим неможливо замінити.

Львів’янка Solis розпочала вечір «Сестри» з каверу на пісню Rihanna “Diamonds”. Ще декілька світових хітів у її виконанні заворожили слухачів чудовим голосом Solis.

Зануритися в атмосферу теплоти сестринських зв’язків та поетичного слова допомагала модератор – поетка Оксана Самара. Вона тепло представила сестер-учасниць, а наприкінці заходу прочитала вірш, присвячений своїй родині.

Алла та Марина Миколаєнко – сестри в червоному – подарували слухачам трошки дитинства, повернувшись у своїх поетичних рядках до тих часів. Анна та Юліана Дегтярьові – сестри в чорному – дали змогу кожному доторкнутися до тієї тонкої сфери, що оточує рідних, кровнопов’язаних людей. Марина та Катерина Варич – сестри в білому – подарували кілька митей філософії життя.

А дві сестрички-художниці – Ірина та Наталя Опрі – не лише слухали неперевершені поетичні рядки а й образно довели, що містичний зв’язок між рідними людьми існує. Їхні начерки майбутніх полотен, створені переплетінням кольорових ліній, сповнені тепла, ніжності та любові. Сестри Опрі протягом вечора малювали свою нову картину, яку обіцяли завершити і незабаром викласти в соціальних мережах.

Наостанок сестри порадили взяти телефон і набрати номер найріднішої людини – брата чи сестри і просто поговорити з ними. Тому – відриваємось на хвильку від справ і набираємо навіть, якщо номер трохи призабули…

Більше фото: https://www.facebook.com

Поліна Горлач