Літня сцена київського парку Островського відкрила сезон відбіркових турів фестивалю талантів під відкритим небом

Ytln-pRmlCE11 квітня літня сцена київського Парку імені Островського у рамках соціально-благодійної акції «Україна у нас єдина!»відкрила сезон відбіркових турів під відкритим небом проекту «Покажи талант світу».

Родзинка проекту не лише в тому, що в ньому кожен може продемонструвати свій талант з сцени перед глядачами і об’єктивами фото і відеокамер, а ще і у тому, що зазвичай тури відбуваються під відкритим небом, на літніх сценах і майданчиках, де багато глядачів, і виступати учасникам при такій аурі завжди приємніше, ніж у приміщенні. А за фінал і казати годі! Він стабільно проходить щоліта на Чорноморському узбережжі Херсонщини, адже на березі моря виступати і більш кайфово.

Переможці визначалися як і у «Караоке на майдані» — за якого учасника глядачі більше усіх «проголосували гривнею», той і отримав диплом переможця і запрошення до курорту Лазурне виступити такм у розпал курортного сезону на фіналі.

Переможцями стали: Вокальний ансамбль «Відкриті серця» і співачка Юлія Бондар. З чим їх і вітаємо! Купуйте, дівчата, купальники, і замовляйте квитки до Лазурного на останні вихідні липня — пік курортного сезону!!!

Усі зібрані протягом заходу кошти (загальна сума 350 грн.) перераховані на рахунок Благодійного фонду з подальшим використанням на реалізацію Соціально-благодійного проекту «Україна у нас єдина!» Тож подвійний проект приносить і подвійну користь: і підтримуються таланти, і соціальні проекти реалізуються.

Наступні тури «Покажи талант світу» будуть проходити щосуботи (починаючи з 18 квітня) з 14-00 до 16-00 (саундчек з 13-00) на Хрещатику. Конкретно — напроти будинку Хрещатик 21, а ще точніше — напроти Київської міської ради.

2 травня передбачається особливо масове дійство — тур чи не найкрасивійшійЛітній сцені України = «Черепагша», що у Міскому саду. Центральний телеканал «24» планує пряме включення з фестивалю, передбачаються багато учасників з України. Подавайте заявки на участь! Проявіть себе нак столичній сцені!

Умови участі, визначення переможців та інформація по проекту - Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55, 063-443-88-94 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Фейсбуці: https://www.facebook.com/borzenko.