Не пропустіть унікальну подію в історії моди!

Що повинна мати в гардеробі пані епохи Відродження? У що вдягалася сестра Наполеона Бонапарта? Яким був модний одяг середньвічної Европи? Про все це ви зможете дізнатися на виставці "Музей-Couture. Історичний костюм у творах мистецтва та авторських реконструкціях" від Дизайн-студії «10 Королівство».

З 30 квітня по 7 червня 2015 року в Національному Музеї ім. Богдана та Варвари Ханенко (м.Київ) відбудеться унікальна подія в історії моди. У залах музею буде зібрана колекція реконструкцій костюмів, від епохи Раннього Середньовіччя і до початку ХХ сторіччя.

На сьогодні колекція нараховує більше двох десятків строїв і понад сто аксесуарів, що яскраво ілюструють буденні і святкові костюми різних епох європейської моди. На виставці представлені деталізовані реконструкції, у яких максимально передана повнота образів у поєднанні з великою кількісю аксесуарів. Усі костюми виконані з використанням історичних технологій, зі збереженям автентичного крою, та мітеріалів максимально наближених до оригіналу.

Запрошуємо всіх бажаючих зануритися у минуле, насолодитися різноманітністю історичних силуетів і прослідкувати розвиток моди протягом семи віків!

Оргкомітет