Творчий вечір поета Сергія Лазо

Still0612_00002а11 червня в Будинку письменників відбувся творчий вечір поета, барда, автора багатьох пісенних хітів Сергія Лазо, який презентував дві поетичні книги : «ІNший вимір» і «Майстри часу». Пісні Сергія Лазо давно виконують відомі українські виконавці : Віктор Павлік, Гайтана, гурт С.К.А.Й. та ін.

Розпочався захід з виступу голови Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського. Він зазначив, що познайомився з творчістю Сергія Лазо під час Міжнародного молодіжного літературного форуму, ініціатором якого стала секретар по роботі з молодими авторами Леся Мудрак. Голова Спілки наголосив, що пишається присутністю Сергія Лазо у лавах НСПУ та щиро вірить, що цей вечір – тільки початок подальшої творчої співпраці.

Головний редактор журналу «Оксамит» Тамара Маркелова подарувала Сергію Лазо останній номер свого журналу з надрукованим у ньому розлогим інтерв’ю з «винуватцем торжества». А присутній на заході професор Юрій Ковалів зазначив, що Сергій Лазо справді глибокий поет, і часто в його віршах присутня істина мудрість.

Привітати автора прийшла народна артистка України Наталя Сумська, яка з особливою теплотою відгукнулася про поета та зазначила, що товаришує із Сергієм Васильовичем протягом багатьох років, дорожить цією дружбою та завжди з радістю виконує пісні його авторства.

Продовжив радувати публіку душевністю атмосфери співак, заслужений артист України Віктор Павлік, що виконав давно популярну пісню «Ти подобаєшся мені», а також в дуеті з автором заспівав композицію «Мрії про тебе». Присутні на заході глядачі активно підспівували двом харизматичним чоловікам. По завершенні виступу Віктор Павлік зазначив, що конференц-зала Будинку письменників, де відбувався творчий вечір, має чудову енергетику та акустику, і співати тут – саме задоволення.

Особливої родзинки заходу додали шоколадні зайці, які керівництво Спілки подарувало всім присутнім. Прикріплені до шиї зайців маленькі дзвіночки несподівано стали додатковим акомпанементом до пісень, що звучали на вечорі, подарувавши заходу невимушеності та дружньої теплоти.

Таня-Марія Литвинюк