Полтавщину нагородили за участь у столичному «Параді вишиванок»

14 листопада у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулося урочиста церемонія нагородження представників Полтавщини задіяних у підготовці та представленні області під час проведення «Параду вишиванок» у м. Київ 24 серпня 2013 року.

Зі словами вдячності до присутніх звернувся начальник управління культури облдержадміністрації Г.І.Фасій, який розповів присутнім, що саме на виконання доручень Президента України триває тісна взаємодія органів виконавчої влади Полтавщини з громадськими організаціями та творчими спілками. Саме завдяки такій роботі і було проведено на достойному рівні «Парад вишиванок» в місті Києві.

До вітань долучилися: проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г Короленка Л.М. Кравченко; декан факультету технологій та дизайну, доктор педагогічних наук, професор Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г Короленка В.П. Титаренко.

Представник громадської організації «Столичні ініціативи», керівник проекту «Параду вишиванок» Юлія Яткевич подякувала за спільну злагоджену роботу з владою Полтавщини та за цікаве представлення регіону в столиці України в день її незалежності.

За активну участь та підтримку національної культури представники делегації Полтавщини були нагороджені дипломами учасників Всеукраїнського «Параду вишиванок» та іншими цінними подарунками.

Слід відзначити, що Срібна Олександра (6 років) з м. Полтава стала переможцем конкурсу на кращу дитячу вишиванку. В іншій номінації Полтавщини отримала 2-місце за розпис «Диво-птаха».

http://news.poltava.info