Неллі Сюпюр – професійний український хореограф, танцівниця фламенко та народних танців, член Національної хореографічної спілки України, лауреат міжнародних конкурсів, автор ідеї та організатор фестивалів «Неллі Сюпюр запрошує» і «Фламенко і латиноамериканська культура».
Проводить вистави, концерти, майстер-класи, творчі вечори та зустрічі в Україні та зарубіжних країнах Європи. Була членом журі разом з Григорієм Чапкісом, Аллою Рубіною та іншими.
Свої перші танцювальні па Неллі зробила в п'ять років, в Зразковому хореографічному ансамблі «Катюша» (Україна). У його складі Неллі вперше, ще школяркою, стала лауреатом міжнародного конкурсу в місті Русе (Болгарія, 1989).
Після закінчення загальноосвітньої школи Неллі Сюпюр поступила в Київський Національний Університет культури і мистецтв на кафедру народної хореографії, який закінчила в 2002 році.
П'ять років працювала в колективі Заслуженої артистки України Галини Чорної (виконавиця циганського романсу). З цим колективом Неллі Сюпюр стала учасником I Міжнародного фестивалю циганського мистецтва «Амала-2000» (м.Київ).
Як хореограф-балетмейстер Неллі ставить і виконує українські, німецькі, циганські, балканські, фламенко та інші танці. Цікавою і плідною стала співпраця Неллі Сюпюр з Посольством Мексики в Україні.
Неллі Сюпюр працювала зі своїми спектаклями, концертами, майстер-класами та виступами у всіх регіонах України, у Німеччині та Іспанії.
Школа фламенко Неллі Сюпюр більше 10 років працює в Києві та Одесі.
Неллі перший поставила український танцювальний спектакль у жанрі фламенко «СЮЇТА-ФЛАМЕНКО або історія з життя жінки» (31 березня 2009), в якому виконала головну роль.
У 2012 році перша з українських танцівниць була удостоєна честі виступати в концерті іспанських майстрів фламенко Росаріо і Рікардо Кастро (Rosario & Rikardo Castro). У цьому ж році пройшов спільний концерт Неллі Сюпюр і професійних іспанських музикантів (група «re.percussion»).
Яскрава зовнішність, колорит, ерудиція і звичайно професіоналізм не залишаються непоміченими. Неллі знімається в кіно, кліпах, її запрошують на телебачення, радіо, про неї та її проектах пишуть у пресі.
Перебуваючи в постійному творчому пошуку – Неллі Сюпюр ніколи не стоїть на місці, бере активну участь у фестивалях і конкурсах в якості організатора, партнера, виконавця, і члена журі, працює над новими творчими проектами, співпрацює з виконавцями, танцювальними школами України та Європи. Співробітничала з Анною Смирновою (провідний хореограф і виконавиця індійського храмового танцю). Високу оцінку Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні – Раджив Чандра отримав їх спільний концерт «Індійський танець. Фламенко» 7 жовтня 2012 року.
Те, що відбувається в Україні не залишило Неллі Сюпюр байдужою.
21 грудня 2013 в Києві пройшов спектакль «Лелека» з циклу Українське фламенко, в березні і квітні 2014 року – Неллі з ученицями виступала у військових частинах Збройних Сил України перед солдатами і офіцерами. 13 квітня 2014 в Одеському Будинку офіцерів пройшов її спектакль для курсантів-нахімовцев, а 22 серпня 2014 – Неллі Сюпюр виступила для біженців із зони АТО в рамках її нового проекту – «Мистецтво, яке лікує душу».
В Німеччині восени 2014 року пройшли українські, творчі вечори, виступи Неллі Сюпюр і український дитячий спектакль, які допомогли громадянам Німеччини більше дізнатися про Україну, її культуру. У Німеччині Неллі познайомилася з німецькими народними танцями і виконала їх на сцені.
У 2015 році Неллі Сюпюр взяла участь у фестивалі українського мистецтва «Берегиня» (Словенія) і в акції на підтримку України в місті Трієст (Італія).
Сьогодні Неллі продовжує активно співпрацювати з благодійними організаціями в Україні та Європі, працює над створенням власного театру, в який запрошує професіоналів і всіх творчих людей.