Другій річниці Майдану присвятимо вечір патріотичної творчості

revolutionЗапрошуємо на вечір патріотичної творчості «Україно, твій народ – вже нікому не здолати!», який відбудеться завдяки ініціативі та сприянню коменданта Майдану народного депутата України Степана Кубіва та мистецького порталу «Жінка-УКРАЇНКА».

П'ятниця, 2 жовтня 2015, 15:00
Київ, провулок Алли Горської
(Чеслава Бєлінського), 5
 
Клуб «Наш формат» (цокольне приміщення)

Як непомітно спливає час… Цієї осені минає друга річниця Майдану. Вечір патріотичної творчості «Україно, твій народ – вже нікому не здолати» збирає друзів, аби згадати Героїв Майдану та віддати шану Героям війни, яка відбувається сьогодні на сході нашої країни. Адже саме цим людям і цим подіям українські митці присвячують нині найкращі твори.

Програма заходу:

  • У рамках заходу народний депутат України, комендант Майдану Степан Кубів презентує фотолітопис «Майдан — Революція гідності: фотолітопис увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» тим українським поетам, вірші яких ввійшли до цього пам’ятного видання. Безцінну фотокнигу Пам’яті видано саме за ініціативи Степана Івановича.
  • Учасникам також буде презентовано короткометражний фільм «Збережи кохання» сценариста і режисера Олексія Заворотнього із Рівного, який присвячений чоловікам, які мужньо взяли до рук зброю і стали на захист своїх коханих, рідних людей, та всім, хто вдома на них чекає.
  • Відбудеться читання патріотичної поезії авторами фотолітопису «Майдан — Революція гідності». Більшість з цих творів були також надруковані у книзі «Материнська молитва. Українки-Героям Майдану», яка свого часу побачила світ у видавництві «Наш Формат».
  • Пісні, присвячені історичним подіям, які переживає український народ, прозвучать у виконанні, поета, композитора і виконавця Юрія Старчевода.
  • Працюватиме вільний мікрофон. За бажання сказати своє поетичне слово зможуть всі учасники.

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/446749878841773/