Завітайте на новорічну виставку до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні в Києві

За кілька діб Новий рік ступить на поріг кожної української оселі. І сьогодні уже відчувається Новорічна метушня. Та найбільш відчутною та галасливою її помічають педагоги у дитячих закладах, бо наближаться найулюбленіше Новорічне свято.

Вчителі та вихователі щоденно звертаються за порадами: як організувати та провести свято з учнями та вихованцями, як прикрасити приміщення та ялинку, яку найкраще зробити з дітьми поробку, якою б вони могли привітати своїх рідних із Новим 2016 роком.

Домогосподарки та студенти теж замислюються над підготовкою до зустрічі Нового року. У них з`являються питання : що краще приготувати до Новорічного столу, як його серверувати, які цікаві забави влаштувати у Новорічну ніч, а найменшенькі наші Читайлики знаходяться у пошуках нових колядок та щедрівок, аби за Святки  «заробити» якомога більше солодких подарунків.

Тому для усіх відвідувачів бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні розгорнуто виставку – пораду «Зимова казка починається… » у якій можна знайти відповіді на усі запитання педагогам, домогосподаркам, студентам – усім бажаючим зробити зустріч Нового 2016 року, з урахуванням українських звичаїв, приємним, веселим, дотепним, кумедним – якою є господиня майбутнього року Мавпочка, аби увесь рік вона була прихильною для кожного із нас.

ІЗ МИРНИМ ТА ЩАСЛИВИМ  НОВИМ РОКОМ, УКРАЇНЦІ !!!

На фото перші відвідувачі виставки учні 3-б класу школи №199 під керівництвом Чернової Людмили Миколаївни.