Медаль «Івана Мазепи»

Медаль Івана МазепиЗатверджено рішенням Правління Міжнародної
літературно-мистецької Академії України
від 22 січня 2016 року (протокол № 3)

Медаль «Івана Мазепи» заснована Міжнародною літературно-мистецькою Академією України для відзначення заслуг громадян України, а також іноземних громадяни та осіб без громадянства, які проявили себе у сфері мистецтва і науки як видатні творці, організатори та меценати.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАГОРОДЖЕННЯ

Медаллю «Івана Мазепи» нагороджуються письменники, літературознавці, перекладачі, художники, композитори, музиканти, люди інших творчих професій, які працюють у галузях культури і науки, за значні особисті досягнення, за вагомий внесок у національну культурну скарбницю, за виведення національних культурних надбань на міжнародні обшири, за привнесення напрацювань світової культури й науки у контекст духовних цінностей України. Медаллю також можуть нагороджуватися меценати, політичні та громадські діячі, люди різних професій, які підтримують мистецтво і науку фінансово, пропагують їх чи сприяють їхньому розвитку у будь-який інший спосіб.

Згідно з Положенням про медаль «Івана Мазепи» є громадською відзнакою. Нагородження медаллю здійснюється одноразово. Медаль вручається із посвідченням встановленого зразка. Носиться з лівого боку грудей і розміщується в ряді зліва направо після державних нагород України та відомчих відзнак. Рішення про нагородження медаллю приймає Правління Міжнародної літературно-мистецької Академії України.