25 березня 2016 року відбулося урочисте відкриття виставки робіт Романа Магоцького «Ікони – сенс мого життя».
Виставка присвячена п’ятиріччю творчої діяльності майстра. В експозиції представлено широке розмаїття вишитих бісером ікон, картин на флористичну та патріотичну теми, оздоблених бісером сорочок, а також вишиті годинники.
Окремо варто відзначити мапу України, яка є найбільшою вишитою бісером мапою в Україні. Це досягнення було затверджено Національним комітетом рекордів України у 2014 році. Як відомо, саме мапа прославила Романа та його творчість на всю Україну. Варто зазначити, що ця виставка є першим публічним експонуванням цього унікального виробу з моменту реєстрації рекорду в 2014 році.
Відкриття пройшло у теплій, дружній атмосфері. Серед присутніх були друзі та родичі Романа. Гості спілкувалися з майстром, розпитували про особливості робіт, історії створення,про те, як він почав займатися вишивкою та робили фото на пам’ять.
Світлана Долеско, Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва в своєму вітальному слові наголосила на тому, що для Романа вишивка є відмінним досвідом. "Для чоловіка заняття вишивкою, робота з бісером - це завжди інший погляд, інше використання форм і кольорів. Це завжди відкриття, пізнання нового світу." - зазначила вона.
У своєму вітальному слові Роман розповів, як багато значить для нього ця виставка, який довгий шлях він пройшов до неї і скільки нового він дізнався під час створення нових робіт і формування експозиції. Окремо він подякував своїм родичам за підтримку та віру в його працю.
Серед присутніх була відома художниця, мистецтвознавець Ніна Саєнко. У своєму коментарі вона зазначила, що її дивує наполегливість і сумління Романа. «Його твори запрошують до спілкування, до роздумів. Це ознака серйозного, глибокого підходу до роботи». На її думку, творча діяльність Романа важлива не тільки з естетичного боку, але і як приклад для тих, хто вагається, чи починати займатися вишивкою бісером. Своєю працею Роман демонструє, що мистецтво роботи з бісером – це не страшна і не складна справа. Головне – велике бажання нею займатися!