3–5 червня у Львові відбудеться фестиваль ІТ та комп’ютерного мистецтва de:coded

imagede:coded — це фестиваль інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва, що на 3 дні збирає в одній локації дивовижних людей, які працюють, відпочивають та живуть технологіями. Подія відбудеться 3­ – 5 червня у самому центрі теплого Європейського Львова ­ – IT та культурній столиці України.

de:coded — не просто серія змагань, воркшопів та семінарів. Це унікальний майданчик, де перетинаються різні спільноти, діляться досягненнями та створюють нові проекти. На фестивалі будуть створені всі умови для розвитку діалогу, народження нових ідей та поштовху до дій. Разом зійдуться програмісти, дизайнери, науковці, які на перетині галузей розвиватимуть ідеї та створюватимуть нові продукти.

Цільовою аудиторією фестивалю є мейкери, програмісти, дизайнери, бізнесмени, інвестори, ангели, стартапи, науковці та медіа. Організатори очікують, що de:coded відвідає 5000 гостей з усієї України.

Цілі фестивалю:

  • Активізувати творчий потенціал української молоді та створити точки для його застосування.
  • Дати учасникам необхідні знання, зв’язки, ресурси та досвід, з якими вони можуть створювати власні продукти та інноваційні технологічні рішення.
  • Збільшити частку продуктових ІТ-компаній в Україні.

Шляхом організації фестивалю як майданчику для розвитку ідей, ми прагнемо зменшити “відтік мізків” з України, показати нашим громадянам та гостям з-за кордону, що українці мають потужний інженерний та креативний потенціал. Гадаємо, це дасть поштовх великим іноземним компаніям створювати нові R&D центри в Україні, оскільки для них є талановиті працівники.

de:coded StartUp Validator – це тематичний напрямок-зона фестивалю, куди запрошуються молоді підприємці.

Мета напрямку: навчити українських стартаперів правильно реалізовувати свої проекти та успішно розвивати свій бізнес.

Молоді підприємці зможуть відвідати воркшопи про те, як проводити презентації свого продукту, як спілкуватись з інвесторами та медіа, отримають поради від експертів (юристи, маркетологи тощо), потраплять на закриту вечірку з інвесторами та бізнес-ангелами, отримають піар у ЗМІ, багато корисних зайомств та зможуть знайти нових людей у команду. Крім того, стартапи можуть показати свої напрацювання на Demo:zone або на Startup Alley.

Також фестиваль включає такі напрямки:

  • Розв’язання алгоритмічних задач;
  • Хакатон в партенстві з всесвітнім флагманом Хакатонів – Angelhack;
  • Змагання та виставка автономних роботів (Roborace);
  • Змагання з дизайну та комп’ютерної графіки;
  • Серія практичних воркшопів по робототехніці, підприємництву;
  • Розважальні заходи;
  • Дитяча програма.

Для учасників спільноти «Жінка–УКРАЇНКА» діє знижка 5% на квитки.