Студенти і викладачі Університету «Україна» мандрували історичними місцями Київщини

Ростислав ДУБАС,

світлини Костянтина ЗОЗУЛІ,

студентський Медіа-центр Університету «Україна

Цей захід об’єднав і працівників Університету «Україна», і його друзів та партнерів.

З метою відзначення учасників ХІІІ фестивалю студентської творчості «Університетське літо» та проведення профорієнтаційної роботи серед загальноосвітніх навчальних закладів Київщини 09 червня 2016 року Науково-освітнім центром патріотичного виховання Університету «Україна» було організовано та проведено освітньо-краєзнавчий захід.

Зокрема, учасники (студенти та викладачі Університету «Україна», народний козацький ансамбль «Горлиця» Тарасівського будинку культури, вихователі ДНЗ «Намистинка» м. Вишневе, козаки МГО «Українське козацтво», воїни інтернаціоналісти) ознайомилися з цікавими історичними місцями Київщини.

На високому професійному рівні житель села Білогородка Абрамчук Микола Іванович, член Національної спілки краєзнавців України, розповів про маловідомі сторінки давнього Білгорода.

Директор Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Мазур Микола Іванович ознайомив учасників з експозиційними матеріалами, що знаходяться в приміщенні школи.

У Центрі культури «Уваровський дім» селища Ворзель для учасників заходу було проведено цікаву та змістовну екскурсію завідувачем музею Соколенком Олександром Герольдовичем, членом Національної спілки краєзнавців України.

Керівник Науково-освітнього центру Університету «Україна» Юрій Мельничук, член Національної спілки краєзнавців України, розповів про історію виникнення храму Архістратига Михаїла та історичні духовні реліквії, що знаходяться в ньому, а також про чудодійні джерела часів Києво-Печерської Лаври (землі села належали Києво-Печерському монастирю). На згадку учасники екскурсії сфотографувалися біля пам’ятника Митрополиту Петрові Могилі, (який володів селом у 1622-1627 рр..)

На завершення екскурсії представники місцевого козацького осередку села пригостили учасників краєзнавчого заходу смачним козацьким кулішем. 

Більше світлин можна переглянути у альбомі: https://www.facebook.com/imageukraine/photos/?tab=album&album_id=4902656...