Підопічна Руслани Яна Гурульова презентувала нову композицію-посвяту улюбленому місту

30 серпня 2016 року юна українська виконавиця Яна Гурульова презентувала свою нову композицію під назвою «Місто мрій» в ефірі «Яскраве радіо».

Лейтмотивом пісні є любов кожного українця до своєї  Батьківщини, а саме – до свого рідного міста.

«Я дуже люблю Україну і горжуся тим, що народилася українкою. Я живу в одному з найпрекрасніших міст світу, культурній столиці України – Львові. Саме до нього, а не в Рим, ведуть всі мої дороги. У своїй новій композиції «Місто мрій» я співаю про те, що у кожного з нас є таке місто, куди хочеться повертатися, яке лікує і надихає. І коли йдеш вулицями цього міста, розумієш, дива бувають!».

Додамо, що Яна Гурульова є учасницею Львівського хору, який під керівництвом народної артистки України Руслани Лижичко переміг у телепроекті «Битва Хорів», фіналісткою національного відбору на дитяче Євробачення, учасницею телешоу "Співай, як зірка", володаркою нагороди "Фаворит успіху" в сфері молодих талантів, а також  Гран-Прі безлічі Міжнародних вокальних конкурсів.

Яна Гурульова_02ЯНА ГУРУЛЬОВА – переможниця телевізійного шоу "Битва Хорів" у складі Львівського хору (тренер РУСЛАНА), учасниця телешоу "Співай, як зірка", володар нагороди "Фаворит успіху" в сфері молодих талантів, фіналістка національного відбору на Дитяче Євробачення-2013, володар  Гран-Прі безлічі Міжнародних вокальних конкурсів.

з минулого:

Яна Гурульова ще з дитинства зрозуміла, що мрії збуваються тільки за допомогою важкої праці. Завдяки цьому, чим би Яна не займалася, вона домагалася успіху в будь-якій сфері. Прозаймавшись кілька років спортом, в 2005 році вона стала чемпіонкою Львівської області з художньої гімнастики. та переможницею багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань.

Успішною була також в дитячому модельному бізнесі, ставши лицем всесвітньої торгової марки "United colors of Benetton".

За спиною у Яни великий музичний досвід. Це музична школа по класу фортепіано, вокалу, бандури, ударних інструментів. Переможниця і володарка гран-прі багатьох вокальних конкурсів. Побувала з концертами в Польщі, Угорщині, Австрії, Чехії, Німеччини, Нідерландах, Франції, Люксембурзі.

У 2013 ставши фіналісткою національного відбору на Дитяче Євробачення, Яну Гурульову першою помітила міжнародна організація Дитячого Євробачення JESC виклавши аудіо-версію пісні "Ой, ти, вітре" у себе на сайті. Пісня одразу ж отримала багато позитивних відгуків, а Яна підтримку європейських глядачів.

Після Дитячого Євробачення Яна Гурульова бере участь в кастингу телевізійного проекту "Битва хорів". У свій хор її забирає відома українська співачка, переможниця Євробачення 2004 Руслана Лижичко. Яна ставати лицем і солісткою Львівського хору. З ефіру в ефір хор отримує найвищі бали від журі і любов глядача. В кінці проекту хор стає переможцем проекту і кращим хором країни.

Більше див.: