Ювілейний Sevama fest - 29 жовтня 2016 року

Цього року минає 10 літ, як енергійні та відчайдушні поети-мрійники об'єдналися для спільних зустрічей та творчості на планеті Sevama :)

Дехто і не сподівався, що натхнення стане на такий тривалий період, а натхненні творці Севами Оксана Яблонська та Іван Кушнір вірили, що втілять не одну мрію. І це їм успішно вдається, адже Sevama постійно повниться творчими та відвертими авторами різного віку, яких об'єднує любов до Слова та України. І це не просто високі слова, це життєве кредо.

Перший Севама фест відбувся 4-5 квітня 2006 року, в час цвітіння яблук, відтоді з яблучними подіями Севама і не розлучається. Яблука присутні майже у всіх проектах Севами, адже цей фрукт є символом віри, любові та відданості. Дуже приємно, коли на Sevama fest люди знайомляться, дружать і закохуються. От, на 11 фестивалі були три пари, які познайомилися саме в нас, уже й діточки є :)

Тож 29 жовтня 2016 року Sevama традиційно збирає друзів на цьогорічний 12-й Sevama fest - з 19.00 до 22.30 у літпабі "Крапка Кома" (вул. Володимира Антоновича 14, Київ).

Зголошуйтесь поети, прозаїки і барди з музикантами. Нам є що пригадати й розказати.

УЧАСНИКИ СЕВАМА ФЕСТУ: (список редагується)

Анатель Клименко

Viktoriya Ostash

Володимир Осипенко

Катерина Ляшевська

Oksana Yablonska-Sevama

Бик Олексій

Tata Rivna

Тетяна Череп-Пероганич

 

Очікуємо на таких учасників:

Oleh Romanenko

Павло Щириця

Сергій Пантюк

Сергій Татчин